Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

PISAREK NIERUCHOMOŚCI - IWONA PISAREK

Górskiego 6/51 Warszawa

Mapa

22 628 23...

22 628 23 80

biuro czynne: otwarte teraz do 19:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, wynajem

pisareknieruchomosci.pl

Pokaż więcej

Nasi Agenci

O nas

PISAREK NIERUCHOMOŚCI to jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm na rynku nieruchomości. Istniejemy od 2008 roku. Naszą firmę tworzy zespół specjalistów - doświadczonych i licencjonowanych pośredników. Klienci cenią nas za wieloletnie doświadczenie, rzetelną wiedzę i wysoką jakość usług. Ciągłe podnoszenie standardów działalności i jakości obsługi oraz wzbogacanie oferty to dewiza naszej firmy. Naszym celem jest profesjonalne wspieranie klienta przy przeprowadzaniu transakcji, czyli jak najszybsze, jak najkorzystniejsze i jak najbardziej przyjazne świadczenie usług.
Oferta naszego biura to nie tylko doprowadzenie do zawarcia transakcji, ale profesjonalna kompleksowa pomoc we wszelkich towarzyszących czynnościach.

Wychodząc naprzeciw dzisiejszym oczekiwaniom Klientów oferujemy zakres usług od A do Z , czyli: doradztwo i pomoc w znalezieniu najlepszego sposobu finansowania, profesjonalne doradztwo przy wyborze najlepszej nieruchomości, pomoc w załatwianiu spraw formalno-prawnych i w rozliczeniach transakcji, kompleksową obsługę inwestycji budowlanych.
Zadowolenie Klientów to dla nas najważniejsza miara oceny podejmowanych działań.
Nasze biuro powstało z myślą o Was i dla Was.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

32

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia PISAREK NIERUCHOMOŚCI - IWONA PISAREK

Filtruj

Działka

Kocerany,mazowieckie

1 687 000 zł24 100 m² 70 zł/m²

Iwona Pisarek

Iwona Pisarek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dla inwestora piękna działka położona w miejscowości Kocerany w pobliżu Rezerwatu Łęg nazywany Mazurami Mazowsza o powierzchni 24 100 mkw...

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł2 629 m² 566,76 zł/m²

Jakub Kwiatkowski

Jakub Kwiatkowski

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2629 m , położona w willowej, zielonej części Milanówka przy ul. Podgórnej. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł48 m² 17 291,67 zł/m²

Hubert Pisarek

Hubert Pisarek

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Stary Mokotów, ul. Batorego | Pole Mokotowskie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł90 m² 111,11 zł/m²

Piotr Pisarek

Piotr Pisarek

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| trzypokojowy apartament w Restaurze Górskiego jest położony w wyjątkowym miejscu, kilka kroków od Nowego Światu i Krakowskiego...

Szczegóły ogłoszenia

68,12 zł/m²146,80 m² 10 000 zł

Piotr Pisarek

Piotr Pisarek

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal biurowo-usługowy 146,80 mkw. Położony na Powiślu przy ul. Fabrycznej w budynku z lat 90-tych. Znajduje się na...

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł410 m² 10 365,85 zł/m²

Piotr Pisarek

Piotr Pisarek

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:357 m²

| bardzo dobra lokalizacja na biuro lub siedzibę dużej firmy. Dogodny punkt komunikacyjny, bliskość stacji metra Służew, w najbliższej okolicy...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł30,39 m² 22 869,36 zł/m²

Piotr Pisarek

Piotr Pisarek

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

| świetna inwestycja dla inwestorów pod wynajem, apartament 2 pokojowy o pow. 30,39 m kw w nadbudowie kamienicy z 1895 roku! Apartament...

Szczegóły ogłoszenia

1 192 500 zł45 m² 26 500 zł/m²

Małgorzata Malinowska

Małgorzata Malinowska

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

| unikatowy apartament O pow. OK. 45 M kw Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum, zarówno dla miłośników miejskiego...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 493 010 zł56,34 m² 26 500 zł/m²

Małgorzata Malinowska

Małgorzata Malinowska

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

| unikatowy apartament O pow. OK. 56 M kw Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum, zarówno dla miłośników miejskiego...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł18,10 m² 110,50 zł/m²

Piotr Pisarek

Piotr Pisarek

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia małe mieszkanko o pow.18,1m, przeznaczone dla jednej osoby. Świetna lokalizacja tuż przy stacji metra Świętokrzyska. Minimalny okres...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł64 m² 24 843,75 zł/m²

Małgorzata Malinowska

Małgorzata Malinowska

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

| unikatowy apartament O pow. OK. 60 M kw Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum, zarówno dla miłośników miejskiego...

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

Małgorzata Malinowska

Małgorzata Malinowska

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia jasne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Wrzeciono w Warszawie. Lokal znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł112,50 m² 75,56 zł/m²

Jolanta Roszka

Jolanta Roszka

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

| w cenie najmu czynsz administracyjny. Przestronne 4 pokojowy apartament w pobliżu Lasu Kabackiego. Zapraszamy rodziny z dziećmi, zwierzęta...

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł26,40 m² 102,27 zł/m²

Hubert Pisarek

Hubert Pisarek

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 26,4 m , położone w doskonałym punkcie komunikacyjnym Warszawy. Lokal...

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł54 m² 111,11 zł/m²

Piotr Pisarek

Piotr Pisarek

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia od 1 V 2026 dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu restaura przy ul.Górskiego, położonym w ścisłym centrum Warszawy....

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł82,04 m² 24 987,81 zł/m²

Jolanta Roszka

Jolanta Roszka

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

| wyjątkowe mieszkanie w wyjątkowym budynku i miejscu. Budowę kamienicy rozpoczęto w 1938, dokończono po wojnie w 1949r. Położenie...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

Jolanta Roszka

Jolanta Roszka

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| kawalerka po generalnym remoncie, nikt tu jeszcze nie mieszkał. Jest założona klimatyzacja. Mieszkanie jest przeznaczone dla osób, niepalących, bez...

Szczegóły ogłoszenia

216 zł/m²209,50 m² 45 252 zł

Hubert Pisarek

Hubert Pisarek

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal na parterze, o pow. 209,5 m przeznaczony na działalność usługową, rozrywkową lub gastronomiczną i posiada pełną...

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

Jolanta Roszka

Jolanta Roszka

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do ceny najmu należy doliczyć 900 zł czynsz administracyjny. Studenci, rodziny z dziećmi mile widziani. Bez zwierząt. Układ pomieszczeń: - trzy...

Szczegóły ogłoszenia

1 363 200 zł64 m² 21 300 zł/m²

Małgorzata Malinowska

Małgorzata Malinowska

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

| sprzedaż off market Zapraszamy inwestorów poszukujących unikatowej oferty apartamentu/biura w nadbudowie kamienicy przy jednej z najlepszych ulic...

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł50 m² 35 000 zł/m²

Małgorzata Malinowska

Małgorzata Malinowska

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

| unikatowy apartament O pow. OK. 50 M kw Z tarasem ok. 17 M kw na dachu Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum,...

Szczegóły ogłoszenia

1 457 500 zł55 m² 26 500 zł/m²

Małgorzata Malinowska

Małgorzata Malinowska

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Szczegóły ogłoszenia

1 336 022 zł57,34 m² 23 300 zł/m²

Małgorzata Malinowska

Małgorzata Malinowska

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł3 001 m² 126,62 zł/m²

Jolanta Roszka

Jolanta Roszka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

| działka budowlana, dla której wydano warunki zabudowy. Pozwalają na budowę dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Teren inwestycji...

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł203 m² 73,89 zł/m²

Hubert Pisarek

Hubert Pisarek

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

| lokalizacja: warszawa (sadyba), ul. Wysowska Dostępność: od 1 lipca 2026 r. Przeznaczenie: cele mieszkalne lub biurowe Oferujemy na wynajem wyjątkowy dom...

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł48,90 m² 20 143,15 zł/m²

Jakub Kwiatkowski

Jakub Kwiatkowski

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

| na sprzedaż mieszkanie położone na 5. piętrze budynku z lat 60. w sercu Powiśla, jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Warszawy....

Szczegóły ogłoszenia

1 076 500 zł52 m² 20 701,92 zł/m²

Piotr Pisarek

Piotr Pisarek

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| idealna inwestycja dla ludzi szukających przestrzeni dla rodziny oraz bardzo dobrej komunikacji do Centrum, dojazd w 10 minut Inwestycja położona na...

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł57,01 m² 70,16 zł/m²

Jakub Kwiatkowski

Jakub Kwiatkowski

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| na cele biurowe. Do wynajęcia dwupokojowy apartament o powierzchni 54,1 m , położony na 3. piętrze prestiżowego apartamentowca , idealny do...

Szczegóły ogłoszenia

70,16 zł/m²57,01 m² 4 000 zł

Jakub Kwiatkowski

Jakub Kwiatkowski

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| do wynajęcia dwupokojowy apartament o powierzchni 54,1 m , położony na 3. piętrze prestiżowego apartamentowca , idealny do prowadzenia...

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł290,04 m² 5 826,78 zł/m²

Piotr Pisarek

Piotr Pisarek

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

| parterowy dom wolnostojący o powierzchni 145m2 na parterze oraz dodatkowa powierzchnia na poddaszu. Dom jest posadowiony na działce w kształcie...

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł54,50 m² 17 064,22 zł/m²

Jolanta Roszka

Jolanta Roszka

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

| przestronne trzy pokoje z oddzielną kuchnią. Układ pomieszczeń - trzy ustawne pokoje w amfiladzie. Wejście do dwóch z nich ze środkowego...

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł31 m² 90,32 zł/m²

Krystyna Wasiljew

Krystyna Wasiljew

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

| prestiżowa lokalizacja w pobliżu Sejmu i Pl. Trzech Krzyży. Polecam do wynajęcia kawalerkę w budynku przy Al. Ujazdowskich 8. Kawalerka...

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł38,30 m² 30 026,11 zł/m²

Krystyna Wasiljew

Krystyna Wasiljew

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

| oferowane mieszkanie składa się z dwóch pokoi o powierzchni ok. 12 m2, każdy. Kuchnia ok. 6 m2, łazienki z prysznicem ok. 5 m2....

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł69,15 m² 36 153,29 zł/m²

Jolanta Roszka

Jolanta Roszka

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

| mieszkanie w apartamentowcu Atelier Residence na ul. Bagno ok. 150m od stacji metra Świętokrzyska. Mieszkanie wykończone i wyposażone...

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł78,20 m² 18 542,20 zł/m²

Krystyna Wasiljew

Krystyna Wasiljew

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

| powiśle. Dwupokojowe mieszkanie na Powiślu, przy ul. Rozbrat. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z windą. Mimo...

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²32 m² 2 560 zł

Piotr Pisarek

Piotr Pisarek

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia 2 połączone pokoje biurowe o powierzchni 36 m2. Na planie oznaczone jako nr: 2/8; 2/9. Lokal znajduje się na 1 piętrze, budynek posiada...

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł63,80 m² 59,56 zł/m²

Piotr Pisarek

Piotr Pisarek

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| dostępne od 1 czerwca Mieszkanie przestronne, rozkładowe o powierzchni 63,80 m2 z trzema niezależnymi pokojami, położone przy ulicy Sonaty,...

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł58,31 m² 63,45 zł/m²

Agnieszka Słoma

Agnieszka Słoma

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 58,31 m kw. 5 minut do metra Kabaty. Budynek ogrodzony z ochroną. Wjazd na teren osiedla na pilota. Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

1 102 500 zł45 m² 24 500 zł/m²

Małgorzata Malinowska

Małgorzata Malinowska

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

| off market Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 45m2 i imponującej wysokości 3,17 m,...

Szczegóły ogłoszenia

1 247 000 zł104,73 m² 11 906,81 zł/m²

Piotr Pisarek

Piotr Pisarek

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

| atrakcyjny apartament Z dwoma balkonami oraz dwoma miejscami postojowymi I komórką lokatorską Nowoczesny apartament o pow. użytkowej...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij